Pro zjištění případných potíží metabolismu a zajištění co nejefektivnějších postupů ve výživě i tréninku - poskytujeme také odběr krve s lékařskou zprávou. Ceny jsou na vyžádání a odvíjejí se od každého klienta dle jeho anamnézy a spektra vzorků, které je potřeba vypracovat. 

Provádím diagnostiku pohybového aparátu.

Os.trénink jednorázový / 1 osoba.................750,-

Os.indiv.trénink 10 ks .....5.000,-

Os.individual.trénink 20 ks.............9.000,-

 

KOUČINK, TERAPIE  800,-/ hod.

Online koučink VŠE K VAŠEMU CÍLI ...3.900,-/ MĚSÍC   

  Chcete se posunout za vaším cílem - v redukci, pohybu, práci nebo kdekoliv, kde vám schází vůle? Napište.

 
 

Je stále více zájemců, kteří mě mají "z ruky" a přesto se mnou chtějí spolupracovat na svých výsledcích a mít kdykoliv k dispozici moje rady a zkušenosti. Někteří dojíždí pouze pravidelně v různých intervalech a vědí, že mohou mezitím vzít telefon a zavolat, napsat a zeptat se, na co potřebují. S jinými vše řešíme pouze formou on-line. I při ní však dbám na individuální přístup.

 

Vytvoření tréninkových plánů na cvičení doma i ve fitku 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ 

- Provedu rozbor Vašeho stávajícího jídelníčku.

- Vytvořím plán přímo pro Vás, Vaše tělo a pro Vaše potřeby.

- Ve Vašem plánu bude uvedeno, jak se stravovat pro Vaše sporty a pro účely, které má splňovat - nabírání svaloviny, hubnutí, dostatek energie atd.

- Plán zahrnuje také, co jíst a pít před tréninkem, během a po tréninku.

- Společně budeme sledovat Vaše vaše výsledky - množství tuku v těle, svaloviny, vody, metabolický věk, nitrobřišní tuk....

 Výživ.poradna

Výživové konzultace 500,-/ 60 min.

Kontrola + převážení 250,- 

Plán výživy....1.500,-

 
 
DIAGNOSTIKA

Již Vám někdo provedl diagnostiku pohybového aparátu, abyste případně zjistili, proč Vám některé svalové partie nereagují na trénink?

Nechali jste si někdy od odborníka poradit, jak má Váš trénink probíhat? Cviky mohou být dobré, ale nesprávně metodicky zvolený postup tréninku - to je to totiž to "know-how" tréninku.

 

 

Ceny jsou uvedeny v Kč.