https://test334455.webnode.cz/l/jjjj/

Diář jedné dietářky :)

22.02.2021

Leden:

Nutno si přiznat, že teda i letošní Vánoce a Nový rok v osekané formě, zase nezklamaly. A co víc, letos se člověk nemusel hodit do žádný velký parády před známými a bylo úplně jedno, co jeden sní.

Na alkoholu jede plno z nás už od března, tak ten se jako nepočítá. Už se nepočítá ani jako kalorie. Nemá to smysl. Nikam nejdeš, hodíš teď kabát, možná řasenku na oko, spodek obličeje zůstává osypaný, ale v anonymitě. Doma si už na nic nehrajem dobu.

Ale jako ten špek, ten je hnusnej. Ten by dolů chtěl. Počkej, do léta daleko. Ale koukat na něj mě nebaví.

Možnosti: Nula. Fitka zavřený. Jo, vlastně jsem do nich nechodila ani předtím. Ale je to jasný. Nedá se NIC! NIC! Možná že bych objednala chodící pás. Běhat nesnáším. No jídlo je vlastně základ.

Nevím, co bych ubrala. Teda vím, ale to jako nedám. Nic, třeba to půjde samo, objednám detoxikační něco a jablečný ocet.

Únor:

Ty jo pásy za dobrý peníze jsou rozebraný. No hele, upřímně, ono se mi stejně nechce. No ven nepůjdu. Je tam kosa. A nemá se chodit ven. Počkej, něco holky dávaly, že je dobrý produkt na hubnutí. Kde to bylo.... Pohledám! Ty ono kdyby to šlo teď hezky pěkně rychle dolů, hned se mi zvedne nálada. Už mi leze všechno krkem. Nemám energii. Tohle by mi fakt změnilo náladu a začnu se mít zase ráda. To je základ, že jo.

Takže objednávám dietku, spalovač a už se těším. Ty fotky u toho těch proměn, to prostě chceš!

Březen:

Hele tak beru to týden, smíchá se to s vodou, není to ani tak hnusný a hlavně, když si to dám místo 3-5 jídel za den, musí to jít dolů. Protože to je logický. K tomu ten spalovač. Nee, nechce se mi hýbat, protože jako upřímně, nemám energii a docela jsem poslední dny už i na nervy.

Ze všeho. Děti, doma, nikam se nemůže, tohle nefunguje zase tak rychle, jak jsem myslela, zato chuť jakou mám na víno, na sladký. Na chlapa vůbec.

Po dvou týdnech mám kilo dole. Hele na nervy jsem, proč to nejde rychlejc. Vždyť jsem předtím žrala normálně a teď dávám dietu, i spalovač! Bože já bych brečela, vždyť všichni tam mají takový krásný výsledky! A já jsem na nervy a kilo!???

Duben:

Dietu jsem už další nekoupila. Rozhodla jsem se, že si dám detox a půst. To jsem vydržela dva dny. Ten klistýr k tomu, no co už, ať se to podchycený ze všech stran.

Květen:

Stáhla jsem prostě všechny přílohy. Jedu keto nebo low carb, pohoda. Sice jsem jak vypuštěnej balón psychicky a všichni mě serou, ale já to dám. Za chvíli plavky, to už musím být v pohodě. Kila šly tři za měsíc. Začátek hroznej, bože jak mě všichni srali, ale už si to sedá.

Nemám už prostě energii je řešit.

Červen:

Dohromady šlo dolů pět kilo. Jsem v útlumu, ale břicho dost zmizelo. Co je průser, začalo se grilovat. K tomu pivo.

No hele, říkám si, než se furt vysírat, já si průběžně to víno dám. Grilovačku taky.

Červenec:

Břicho je zase zpátky, ale žijem, grilujeme a sice velká dovča zase nebude, ale ono na baráku je taky hezky. Břicho už ti doma znaj, mezi lidi na plavko nepolezu.

Žijem jen jednou. Nazdar!!!

Jakákoliv podobnost s Vaším příběhem je opravdu čistě náhodná. Věřte tomu, že tímhle si prošla už většina z nás, které jste to dočetly až sem :)

Pá Jana