VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

PROČ MÍT VLASTNĚ "SVŮJ VLASTNÍ" JÍDELNÍČEK, KDYŽ JE DIET A PLÁNŮ VŠUDE MRAKY?
Odpověď je úplně jednoduchá. Je to rozdíl asi jako když si půjčíte auto nebo cokoliv jiného a jako když máte své vlastní dělané na zakázku. Víte, málokoho totiž napadne jedna věc a přesto ta nejdůležitější. Že postupy v jídelníčku, diety a plány již byly všechny napsány. Ale že to nejdůležitejší je vybrat ten správný pro konkrétního klienta. Prostě ho správně aplikovat. A to za vás udělá přesně ten odborník.
 
Co bych od něho já očekávala?
- Bude mi věnovat dostatek času, abysme se pochopili. Co chci, co mám za sebou atd.
- Bude se o mě skutečně zajímat. Proč mi to doteď nevyšlo. Co dělám za aktivity, jak často...
- Zodpoví na všechno moje otázky tak, abych to chápala.
- A Pokud je to "MŮJ OSOBNÍ PORADCE", očekávám, že bude po ruce, když mám dotaz mezi našemi konzultacemi. Tzn.mohu mu např.poslat fotku potraviny a zeptat se, zda je pro mě vhodná.
- Vysvětlí mi postup, řekne mi, proč jej tak vybral a zohlední můj typ osobnosti. Např.cholerik muž má jiné potřeby stravy, tréninku a regenerace než melancholik žena.
 
UŽ ROZUMÍTE? OSOBNÍ PORADCE MÁ BÝT SKUTEČNĚ OSOBNÍ. NECHÁTE PŘEMÝŠLENÍ, CO KDY SPRÁVNĚ JÍST, NA NĚM.
A VY NIC NEMUSÍTE HLEDAT. 
 
 
 
 
 Plány tvořím dle:
- vašeho věku, zdravotního stavu,výsledků odběru krve (v případě vašeho zájmu), vaší momentální psychické pohody, období, ve kterém se nacházíte, vašeho zaměstnání, zda jste cvičenec nebo necvičící, praktičnosti - aby vše bylo pro vás co nejjednodušší atd.
 
Dále:
- Provádím rozbor Vašeho stávajícího jídelníčku - nakolik máte za sebou dietářské pokusy a jaké máte návyky.
- Ve Vašem plánu bude uvedeno, jak se stravovat pro Vaše sporty a pro účely, které má splňovat - nabírání svaloviny, hubnutí, dostatek energie atd.
- Plán zahrnuje také, co jíst a pít před tréninkem, během a po tréninku.
- Pomohu Vám vybrat doplňky výživy vhodné pro Vás - zodpovím otázky, zda a do jaké míry jsou přímo pro vás potřeba 
- Společně budeme sledovat Vaše vaše výsledky - množství tuku v těle, svaloviny, vody, metabolický věk, nitrobřišní tuk...
 
NO A NA CO VŠE MÁ VLIV VAŠE VÝŽIVA:
- Hormonální hladina ve vašem těle, stav vašich zubů, pleti, vlasů, tvar vašeho těla, zdraví, výkonnost, míru lenosti, psychický stav a duševní výkyvy, vztah se svým okolím, vztah k sobě samému, nadšení nebo vyhoření z vašeho života, sportovní výkony, úrazovost, deprese atd.
 
 
 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ - konzultace 

 

Je stále více zájemců, kteří mě mají "z ruky" a přesto se mnou chtějí spolupracovat na svých výsledcích a mít kdykoliv k dispozici moje rady a zkušenosti. Někteří dojíždí pouze pravidelně v různých intervalech a vědí, že mohou mezitím vzít telefon a zavolat, napsat a zeptat se, na co potřebují. S jinými vše řešíme pouze formou on-line. I při ní však dbám na individuální přístup.

CHCETE SVOU KONZULTACI?
STAČÍ MI NAPSAT.

 

Vytvoření tréninkových plánů na cvičení doma i ve fitku