VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

POJĎME SE ZAMYSLET NAD HLAVNÍMI VÝHODAMI INDIVIDUÁLNÍ PRÁCE S KLIENTY. Nedocházíte za žádnými narychlo vyškolenými asistentkami a vždy přijdete přímo ke mně. MÁM NA VÁS DOSTATEK ČASU, ABYCH VÁS LÉPE POZNALA. Aby byl plán úspěšný, musí vždy vycházet z konkrétních hodnot výchozích a dalších indicií, podle kterých se volí postup. Nejde jen totiž o krátkodobé úspěchy, ale takové, dle kterých se dá i poté kvalitně žít. KDO SI NETROUFÁ NA RYCHLÉ ZMĚNY, VŠE SE DĚJE POSTUPNĚ. 
 
 Plány tvořím dle:
- vašeho věku, zdravotního stavu,výsledků odběru krve (v případě vašeho zájmu), vaší momentální psychické pohody, období, ve kterém se nacházíte, vašeho zaměstnání, zda jste cvičenec nebo necvičící, praktičnosti - aby vše bylo pro vás co nejjednodušší atd.
Dále:
- Provedu rozbor Vašeho stávajícího jídelníčku - nakolik máte za sebou dietářské pokusy a jaké máte návyky.
- Ve Vašem plánu bude uvedeno, jak se stravovat pro Vaše sporty a pro účely, které má splňovat - nabírání svaloviny, hubnutí, dostatek energie atd.
- Plán zahrnuje také, co jíst a pít před tréninkem, během a po tréninku.
- Pomohu Vám vybrat doplňky výživy vhodné pro Vás - zodpovím otázky, zda a do jaké míry jsou přímo pro vás potřeba (nejsem zastánce způsobu, že by člověk měl být chodící chemička)
- Společně budeme sledovat Vaše vaše výsledky - množství tuku v těle, svaloviny, vody, metabolický věk, nitrobřišní tuk...
 
NA CO VŠE MÁ VLIV VAŠE VÝŽIVA:
- Hormonální hladina ve vašem těle, stav vašich zubů, pleti, vlasů, tvar vašeho těla, zdraví, výkonnost, míru lenosti, psychický stav a duševní výkyvy, vztah se svým okolím, vztah k sobě samému, nadšení nebo vyhoření z vašeho života, sportovní výkony, úrazovost, deprese atd.
 
 
 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ - konzultace 500/60 min. 

 

Je stále více zájemců, kteří mě mají "z ruky" a přesto se mnou chtějí spolupracovat na svých výsledcích a mít kdykoliv k dispozici moje rady a zkušenosti. Někteří dojíždí pouze pravidelně v různých intervalech a vědí, že mohou mezitím vzít telefon a zavolat, napsat a zeptat se, na co potřebují. S jinými vše řešíme pouze formou on-line. I při ní však dbám na individuální přístup.

 

Vytvoření tréninkových plánů na cvičení doma i ve fitku