VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

POJĎME SE ZAMYSLET NAD HLAVNÍMI VÝHODAMI INDIVIDUÁLNÍ PRÁCE S KLIENTY. Nedocházíte za žádnými narychlo vyškolenými asistentkami a vždy přijdete přímo ke mně. MÁM NA VÁS DOSTATEK ČASU, ABYCH VÁS LÉPE POZNALA. Aby byl plán úspěšný, musí vždy vycházet z konkrétních hodnot výchozích a dalších indicií, podle kterých se volí postup. Nejde jen totiž o krátkodobé úspěchy, ale takové, dle kterých se dá i poté kvalitně žít. KDO SI NETROUFÁ NA RYCHLÉ ZMĚNY, VŠE SE DĚJE POSTUPNĚ. 
 
 Plány tvořím dle:
- vašeho věku, zdravotního stavu,výsledků odběru krve (v případě vašeho zájmu), vaší momentální psychické pohody, období, ve kterém se nacházíte, vašeho zaměstnání, zda jste cvičenec nebo necvičící, vaší krevní skupiny (pokud ji znáte), praktičnosti - aby vše bylo pro vás co nejjednodušší atd.
Dále:
- Provedu rozbor Vašeho stávajícího jídelníčku - nakolik máte za sebou dietářské pokusy a jaké máte návyky.
- Ve Vašem plánu bude uvedeno, jak se stravovat pro Vaše sporty a pro účely, které má splňovat - nabírání svaloviny, hubnutí, dostatek energie atd.
- Plán zahrnuje také, co jíst a pít před tréninkem, během a po tréninku.
- Pomohu Vám vybrat doplňky výživy vhodné pro Vás - zodpovím otázky, zda a do jaké míry jsou přímo pro vás potřeba (nejsem zastánce způsobu, že by člověk měl být chodící chemička)
- Společně budeme sledovat Vaše vaše výsledky - množství tuku v těle, svaloviny, vody, metabolický věk, nitrobřišní tuk...
 
NA CO VŠE MÁ VLIV VAŠE VÝŽIVA:
- stav vašich zubů, pleti, vlasů, tvar vašeho těla, zdraví, výkonnost, míru lenosti, psychický stav a duševní výkyvy, vztah se svým okolím, vztah k sobě samému, nadšení nebo vyhoření z vašeho života, sportovní výkony, úrazovost, deprese atd.
 
 
 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ - konultace 500/60 min. 

Plán výživy 1.900,-

 

Je stále více zájemců, kteří mě mají "z ruky" a přesto se mnou chtějí spolupracovat na svých výsledcích a mít kdykoliv k dispozici moje rady a zkušenosti. Někteří dojíždí pouze pravidelně v různých intervalech a vědí, že mohou mezitím vzít telefon a zavolat, napsat a zeptat se, na co potřebují. S jinými vše řešíme pouze formou on-line. I při ní však dbám na individuální přístup.

 

Vytvoření tréninkových plánů na cvičení doma i ve fitku