https://test334455.webnode.cz/l/jjjj/

Chybí vám hnací síla?

10.04.2020

CHYBÍ VÁM HNACÍ SÍLA?

Dnes nechci psát o tom, jak je cvičení, pohyb a zdravý životní styl dobrý. To je věc jasná. Dnes chci psát o tom, co když schází hnací síla. Do pohybu, do práce, do vztahů. Když prostě chybí to nadšení, elán a energie.

Patrně všichni známe v životě již pocit marnosti, únavy, depky. Prožili jsme si tyto stavy už ve škole i s prvními láskami. Postupem času a věku i pocity vyhoření. Beznaděj, zda jdu správnou cestou. Zda vytrvat nebo odejít. Je to téma obsáhlé a samozřejmě nelze říct tak ani tak zde, když vás neznám a neznám vaši situaci.

Jedno je mi ale jasné. Mám klienty ve věku 12 - 58 let. Já již čtyřicítku také oslavila. A řeknu vám jedno... POKUD CHCETE NĚCO DĚLAT A TAK, ABY SE VÁM DAŘILO A MĚLI JSTE Z TOHO RADOST, MUSÍTE NA TO MÍT DOSTATEK HNACÍ SÍLY. Jinak vám garantuji, že výsledek, který z toho pocítíte, bude jen únava, patrně sebelítost a pocit, že se všechno a všichni obrací úplně jiným směrem, než chcete vy.

Zažili jste jistě už pocit, že jde všechno krásně lehce, daří se vám, cítíte se jako dítě štěstěny, král, královna. A ani jste pro to nemuseli extra moc udělat. GRATULUJI VÁM :) Pokud je tomu tak stále, asi číst o hnací síle nepotřebujete. Anebo právě naopak. A pokud jste v situaci, kdy vám hnací síla došla, čtěte dál. Pokud se vám totiž zdá, že situace je velmi vážná a není z ní jen tak východiska nebo se točíte v kruhu pocitu, kdy jste na dně, věřte, že to nemusí být konec. John Lennon řekl: " NA KONCI VŠE DOBŘE DOPADNE. A JESTLI TO DOBŘE NEDOPADLO, TAK TO POTOM JEŠTĚ NENÍ KONEC." Čekáte, že vám řeknu, ať počkáte a třeba se něco samo změní? Že máte čekat v nečinnosti do důchodu nebo než si pro vás přijde zubatá??? Sakra...Víte, co si pod tím já ale představím a co vám teď na to řeknu? PRD čekat, ALE Že jste asi ještě nevyčerpali všechny možnosti! A nebo, že jste k tomu ještě v hlavince nezaujali správnej postoj.

Jsou trenéři a poradci, kteří říkají, že nechtějí změny po klientech hned. JÁ TY ZMĚNY PO KLIENTECH HNED CHCI. Jen záleží na tom jaké a jak velké. Změny v čem? No ve všem! Na co také čekat? Na motivaci, která bude pořád s vámí? Na tu energii, která vás jako pohltí? Na euforii, ve které budete do konce života??? Tak to vám přičarovat neumím. Kdo může být ale pořád s vámi, jsem já. Člověk má vybírat lidi kolem sebe důkladně. Tvoří i vás, podporují ve vás buď dobré úmysly nebo provokují vaše démony. Já se tím řídím již dlouho a obklopuji se lidmi v pohodě, z kterých mám pocit pozitivismu a těmi, se kterými si máme co předávat. Pokud je vám někdo inspirací a to v čemkoliv, berte si z něco to nejlepší co můžete. Pokud jde o motivaci a změny, mohou mít podobu velkých setkání s lidmi podobného typu nebo cíle, co máte vy. Ale můžu vám podepsat jedno. JEN ČÁST UMÍ VŠE VYUŽÍT A UPLATNIT VE SVÉM ŽIVOTĚ. OSTATNÍ BUDOU HLEDAT DÁL. A totiž ta část, která nakonec jde za svým, je ta, která pochopila, že na malých věcech od rána do večera a od večera do rána sakra nejvíc záleží. Může to být řečník americký, český, čínský, ale pokud nezačnete malými kroky teď hned, nebude zase nic. Myslíte, že trenér nebo kouč přijde do práce a z fleku začne makat, buzerovat k výsledkům aniž by se na to dopředu připravil? Tak to je jeden z omylů. Podívejte, kdo pracuje s lidmi, NEMŮŽE! NEMŮŽE! NEMŮŽE PROSTĚ CHODIT DO PRÁCE S LIDMI NEPŘIPRAVEN A JEN TAK! Bože, to je jako kdybyste přišli před plný sál a tam teprv vymýšleli, co budete říkat.

A to je jedna z podstatných životních věcí, drazí. Může vám být jedno, zda budete vařit z vody, v jaké přijdete náladě, jak můžete pomoct, jestli se uživíte nebo ne a jestli vás nas.re kdokoliv bude chtít. Můžete se odvolávat na souhru blbých okolností. A nebo také můžete trénovat svou hlavu, organismus, výkon a tělo tak, aby fungovalo s pořádným efektem a VÝSLEDEK VAŠÍ PRÁCE BYL SKVĚLÝ. Co to znamená? Od večera a uléhání jsou dobré určité rituály. Během noci, hned po probuzení, cestou do práce, z práce, v práci, po práci, v rámci volnočasových aktivit, v rámci práce se svým tělem, před spaním. Kdo řekne, že člověk pečující zdravě o své tělo je povrchní, tak nepochopil dobře, jestli bude moct žít ve svém domě šťastný, když bude mít tělo nemocné. A já vám přeji šťastný domov i šťastné tělo. Jsou lidé, kteří obdrží můj plán výživy a jsou zklamaní, že tam nenajdou grafy, porovnání jeho situace se zbytkem civilizace a chtěli by zázrak. Poskytuji jim spolupráci, kdy mě mají na telefonu, na SMS, na mailu prakticky ihned, jak mohu. Ráda jim kdykoliv sdílím to, jak změny fungují a probírám s nimi, co konkrétního udělat hned jinak. Ráda jim věnuji svůj čas a práce s nimi, je mým posláním. Jen někteří však dokážou té situace využít.

Říkej tomu čakry, meridiány, stagnující energie. Jen pohyb a správné rozhýbání těla ji dokáží znova obnovit. Jen správné myšlenky, rituály jako kotvy, kterých se držet a tvorba, neboli něco pro to dělat.

Hodiny individuálních cvičení, poradenství osobní i na dálku, víkendy - PRO NOVOU HNACÍ SÍLU.

KRÁSNÝ DEN, JANA :)