Blog

Novinky a co se mi tak honí hlavou...

Jak profesionální koučink proměnil myšlenky ve skutečnost.

Řeknete, je to jasné, je to jednání s lidmi. Tak k tomu se dostanu jindy, neb pokládání otázek ano, ale ocamcaď pocamcaď ☺️

Řeknete možná, že jako konfliktního by vás neměl nikdo rád. Nebo, že to má nekonfliktní v životě snazší. Pak by se tedy dalo ríci, že kdo je nekonfliktní, nemívá v životě žádné konflikty. Ale to se zdá nepravděpodobné.
Jsou lidé, kteří konflikty za žádnou cenu nechtějí, nedělají jim dobře a všemožně se jim vyhýbají.
Čím to je,...

Je léto v plném proudu a k tomu patří prostě relaxace na pláži, slunění u bazénu, osvěžující koktejly a dlouhé večery strávené s přáteli.
Léto může být skvělou dobou pro odpočinek a regeneraci, ale pro mnohé z nás je to také ideální doba k tomu, abychom se zaměřili na rozvoj nových nápadů, svěžích změn a osobní růst.
Proč...

Náš způsob života a psychický stav je jednoznačně spojen buď s úspěšným životem anebo světe div se, bohužel, s řadou nemocí a tím pádem k omezeným možnostem, jak žít spokojený a úspěšný život. Dokážete si představit harmonie mezi tělem, myslí a emocemi? Tak právě koučink nás k takovému stavu vede. Pomáhá nám jako efektivní metoda prozkoumávat a...