https://test334455.webnode.cz/l/jjjj/

KOUČINK JE JAKO ATRAKTIVNÍ RŮST VE VŠECH DISCIPLÍNÁCH

15.05.2023

Náš způsob života a psychický stav je jednoznačně spojen buď s úspěšným životem anebo světe div se, bohužel, s řadou nemocí a tím pádem k omezeným možnostem, jak žít spokojený a úspěšný život. Dokážete si představit harmonie mezi tělem, myslí a emocemi? Tak právě koučink nás k takovému stavu vede. Pomáhá nám jako efektivní metoda prozkoumávat a rozvíjet naše schopnosti a potenciál, abychom se stali nejlepší verzí sami sebe.

Koučink je interaktivní proces, který nám pomocí nahlédnutí do sebe samých zrychlí cestu ke stavu, ve kterém můžeme excelovat. A kouč nám je podporou a motivací, aby nám pomáhal překonávat překážky. Zároveň je však důležité uvědomit si, že koučink není terapie.

Je to soustředěný proces, jak se dostat z bodu A do bodu B.

Chcete něco VYBUDOVAT, ZVLÁDNOUT, V NĚČEM VYNIKNOUT, DOSÁHNOUT NĚČEHO NEBO V NĚČEM EXCELOVAT?

Úspěch, ať má pro každého vlastní podobu, závisí na čtyřech faktorech, které se vzájemně ovlivňují a které mají všechny být dobře vyladěné.

FYZICKÁ ENERGIE - EMOČNÍ - DUŠEVNÍ A DUCHOVNÍ.

Pro dosažení zdraví fyzického je důležité najít rovnováhu mezi vhodným pohybem, stravováním a odpočinkem. Koučink dokáže ovlivňovat práci s nezdravými návyky a v udržování zdravého životního stylu.

Emoce a naše myšlenky je to, co nám buď může život komplikovat nebo nakopnout k lepším výsledkům. Víte, co znamená mít svůj život pod kontrolou?

NEZNAMENÁ TO, ŽE OVLIVNÍTE, CO VÁS MŮŽE POTKAT. 

ALE TO, JAK SE STÍM UMÍTE VYPOŘÁDAT.

Duševní energie je takový ten náš duch. VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH! Je to přesně ta energie, na které jedeme. Myšlením, emocemi, našim přesvědčením, intelektuálními schopnostmi a vnímáním. Tato energie ovlivňuje, jak vnímáme a reagujeme na svět okolo nás i jak řešíme naše problémy.

Duchovní energie je potom to, co dává našemu vnímání většího smyslu a hloubky v životě. 

JE TO O NAŠÍ INTUICI, HODNOTÁCH A HLEDÁNÍ SMYSLU.

Pomáhá nám překročit rámec materiálního světa, zkoumá náš vnitřní svět a pomáhá hledat naše spojení s něčím větším, než jsme my sami.

PRACÍ NA SOBĚ POMOCÍ KOUČINKU NACHÁZÍME HARMONII VE VŠECH ASPEKTECH O KTERÝCH SE ZMIŇUJI A TÍM SE DOSTÁVÁME DO VNITŘNÍ ROVNOVÁHY. A TÍM POKLÁDÁME CENNÉ ZÁKLADY PRO NÁŠ KVALITNÍ A ÚSPĚŠNÝ ŽIVOT, PODLE NAŠICH PŘEDSTAV.

JANA